WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Kalendarz imprez 2020

Starostwo Powiatowe w Koninie rozpoczęło prace nad tworzeniem Kalendarza Imprez na 2020 r. w zakresie kultury, turystyki i promocji powiatu.

Składając wniosek możecie Państwo ubiegać się o wsparcie wydarzenia poprzez ufundowanie nagród czy dofinansowanie organizacji wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty prawne do składania wniosków o współfinansowanie zadań. Wnioskodawcami mogą być: jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne (szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, muzea i inne), parafie, itp.
 
Zgłaszając wydarzenia należy kierować się przede wszystkim jego ponadlokalnym charakterem (ponadgminnym), znaczeniem dla promocji powiatu oraz możliwościami organizacyjnymi i finansowymi wnioskodawcy.
Wnioski należy składać do 29 stycznia 2020 r. na załączonym druku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie (Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Kalendarz imprez na 2020 r.

Druk wniosku oraz wzory dokumentów rozliczających otrzymane wsparcie można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Kultura”.
Jednocześnie przypominamy, że rozliczenie przyznanego wsparcia możliwe będzie tylko na podstawie dostarczonych dokumentów księgowych wraz z formularzem informacji z organizacji przedsięwzięcia.
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego