II miejsce dla powiatu konińskiego

Powiat koniński wywalczył drugie miejsce w XXI edycji Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka.

Uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji odbyło się 10 grudnia w siedzibie Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe WIELKOPOLSKA w Poznaniu. Nagrodę za drugie miejsce odebrał Jan Bartczak, naczelnik wydziału edukacji i spraw społecznych konińskiego starostwa.

Puchar został wywalczony w całorocznym, zaciętym współzawodnictwie sportowo-turystycznym powiatów woj. wielkopolskiego organizowanym w ramach kalendarza imprez sportowych Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS .

Powiat koniński zdobył drugie miejsce i Puchar Marszałka, rywalizując z 29 powiatami z Wielkopolski w ponad 20 różnych imprezach. Pierwsze miejsce wywalczył powiat szamotulski, a trzecie powiat ostrowski.
II miejsce dla powiatu konińskiego