WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

XX „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” w Ślesinie

Wernisaż prac autorstwa mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie odbył się 26 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz powiatowych, opiekunowie, terapeuci oraz sami artyści i ich rodziny.

„Wystawy, na które składają się prace naszych podopiecznych mają dwudziestoletnią tradycję. W tym roku przypada ich okrągły jubileusz. Tak jak w latach ubiegłych, ekspozycję tworzy ubiegłoroczny dorobek artystyczny mieszkańców placówki. Wszystkie dzieła zostały wykonane pod czujnym okiem terapeutów w ramach zajęć z arteterapii” mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

20. „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” jest niezwykle barwna i różnorodna. Ekspozycja obejmuje prace malarskie, grafiki, rzeźbę, hafty, kolaże, wyklejanki oraz szyte ręcznie maskotki, a także po raz pierwszy – fotografie. Do powiększenia ekspozycji o tę kategorię sztuki przyczynił się sukces Andrzeja Kowalczyka – autora zwycięskiego zdjęcia w tegorocznym finale Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego PFRON „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.

Jubileuszowa ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 11 grudnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Serdecznie zapraszamy.
  • XX „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” w Ślesinie
  • XX „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” w Ślesinie
  • XX „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” w Ślesinie
  • XX „Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” w Ślesinie
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego