WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Zapraszamy na spotkanie autorskie do Żychlina

Z Agatą Piotrowską, młodą poetką, autorką tomiku wierszy „Bezimienna” i uczennicą klasy IV technikum organizacji reklamy będzie można spotkać się 13 listopada o godz. 16.30 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie (Sala Chopinowska).

Agata Piotrowska urodziła się w 2000 r. w Koninie. Jej najbliżsi opisaliby ją jako wrażliwą, kreatywną, wybuchową i upartą. Swoją przygodę z poezją zaczęła już w gimnazjum. Może się pochwalić nagrodami w dziedzinie poezji. Jest również współautorką tomiku wierszy „Poezja na dwa głosy” razem z Mateuszem Pruskim (2016 r.). Nie lubi określenia, że jest poetką. Gdyby mogła, schowałaby wszystkie wiersze do szuflady.

W programie spotkania, oprócz rozmowy z Agatą i prezentacji jej twórczości, przewidziano wywiad z Krzysztofem Szymoniakiem – poetą, pisarzem, językoznawcą, wykładowcą akademickiego UAM w Poznaniu, który zredagował tomik „Bezimienna” oraz napisał do niego posłowie. Goście będą mogli również posłuchać utworów fortepianowych w wykonaniu uczniów ZSEU. 

Organizatorkami spotkania są nauczycielki Justyna Arent i Anetta Janc.
Zapraszamy na spotkanie autorskie do Żychlina
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego