WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Barwy Wolontariatu 2019

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają organizacje pozarządowe, instytucje i wolontariuszy do udziału w konkursie „Barwy Wolontariatu”.
 
Kandydatury można zgłaszać w pięciu kategoriach:
  1. Wolontariusz roku.
  2. Wolontariat rodzinny.
  3. Wolontariat szkolny.
  4. Wolontariat senioralny.
  5. Organizacja/instytucja przyjazna wolontariuszom.
Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, grup samopomocowych, instytucji państwowych i samorządowych, podmiotów realizujących program wolontariatu pracowniczego, osób fizycznych korzystających z pomocy wolontariuszy, a także samych wolontariuszy.
 
Kandydatów należy zgłaszać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: www.wolontariuszroku.wrk.org.pl. Do każdego formularza trzeba dołączyć opis działalności nominowanych osób/grup/organizacji/instytucji ukazujący ich działania na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada 2019 r.
 
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza, połączonej w tym roku z obchodami 25-lecia WRK. Gala odbędzie się 12 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (obowiązują odrębne zapisy - formularz zgłoszeniowy na Galę).
 
Regulamin konkursu „Barwy Wolontariatu” Edycja 2019
Barwy Wolontariatu 2019
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego