WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Rozwijajmy się w turystyce biznesowej!

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zaprasza przedstawicieli branży turystycznej (obiektów noclegowych, firm eventowych, podmiotów prowadzących atrakcje turystyczne), a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby działające na rzecz turystyki w regionie konińskim do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym: „Podniesienie kwalifikacji kadr turystyki regionu konińskiego z zakresu turystyki biznesowej”. Szkolenie odbędzie się 29 października br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng.

Czym jest turystyka biznesowa i czym turysta biznesowy różni się od tradycyjnego? Jak zaaranżować idealną współpracę pomiędzy głównymi graczami na rynku? Na te pytania i wiele innych uczestnicy uzyskają odpowiedź w trakcie szkolenia. Podczas panelu teoretycznego będzie można dowiedzieć się o istniejących dostępnych kanałach promocji oferty szkoleniowo-konferencyjnej oraz, jak pozyskać klienta. Szkolenie stanowi również doskonałą okazję do wymiany dobrych praktyk, doświadczeń i nawiązania wspólnych inicjatyw.

Celem projektu, realizowanego przez LOT MARINA, jest zwiększenie wiedzy oraz świadomości osób prowadzących działalność w branży turystycznej na temat turystyki biznesowej, a także ich integracja.
Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem (63) 246 32 48 lub e-mailowo pod adresem: kontakt@turystyka.konin.pl do 23 października 2019 r. Liczba miejsc ograniczona. 


Źródło: LOT MARINA, CIT *** w Koninie
Rozwijajmy się w turystyce biznesowej!
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego