Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Powiat koniński uczci Dzień Edukacji Narodowej 11 października 2019 r. Gospodarzem tegorocznych obchodów będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie.

Uroczystości staną się okazją do uhonorowania nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkół oraz placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat koniński. Wyróżnieni za szczególne osiągnięcia zawodowe pracownicy otrzymają nagrody starosty konińskiego, a także dyrektorów szkół. Całość spotkania uświetni program artystyczny w wykonaniu gospodarzy.

Uroczystości z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej rozpoczną się w siedzibie szkoły o godzinie 12.00.