WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Konkurs fotograficzny dla seniorów

Starosta Koniński oraz Rada Seniorów Powiatu Konińskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Świat wokół nas”. Przedsięwzięcie jest adresowane do osób w wieku emerytalnym zamieszkałych na terenie powiatu konińskiego.

Cel konkursu to pobudzanie i rozwijanie inwencji twórczej oraz kreatywności seniorów w obszarze fotografii, a także zachęcanie ich do dostrzegania piękna i osobliwości w najbliższym otoczeniu.

Każda z osób biorąca udział w konkursie może zgłosić od jednego do pięciu zdjęć. Fotografie powinny być wykonane metodą tradycyjną lub cyfrową; dobrej jakości i rozdzielczości; kolorowe, czarno-białe lub monochromatyczne; wywołane na papierze fotograficznym w formacie A-4 i zapisane na nośniku elektronicznym /płyta CD lub DVD.

Fotografie nie mogą zwierać znaczków, podpisów, cyfr, dat. Każde zdjęcie musi być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania wraz z telefonem kontaktowym autora oraz tytuł. Obowiązują prace indywidualne.

Opisane zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września 2019 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, Aleje 1 Maja 9, 62-510 Konin z dopiskiem na kopercie „KONKURS FOTOGRAFICZNY”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października br.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Świat wokół nas”
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego