WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Specjalne wyróżnienie dla Orkiestry „Quantum”

Orkiestra „Quantum” działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychwale otrzymała 23 czerwca specjalne wyróżnienie na Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych OSP w Kaliszu. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej oraz Powiat Kaliski.

W Przeglądzie wzięło udział 14 orkiestr dętych z województwa wielkopolskiego wraz z towarzyszącymi im mażoretkami. Jurorzy oceniali zespoły pod względem prezentacji marszowej oraz koncertowej. Orkiestry prezentowały bardzo zbliżony poziom, a o ostatecznym kształcie rankingu zadecydowały detale.

Reprezentacja z Rychwała zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Orkiestrze Dętej „Quantum” przyznano specjalne wyróżnienie za najlepszą prezentację marszową, co dało grupie przepustkę do wzięcia udziału w eliminacjach regionalnych w przyszłym roku.

Ponadto już w ten weekend (29-30 czerwca) Orkiestra „Quantum” wystąpi jako jedyna reprezentacja z Wielkopolski na XXV Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych w Białymstoku.
  • Specjalne wyróżnienie dla Orkiestry „Quantum”
  • Specjalne wyróżnienie dla Orkiestry „Quantum”
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego