WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Wielkopolska wieś w obiektywie

Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału ARiMR ogłasza konkurs fotograficzny „Portret wielkopolskiej wsi – 25 zdjęć na 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa”.

Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wiedzy o funduszach unijnych na obszarach wiejskich, a przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy województwa wielkopolskiego, którzy amatorsko zajmują się fotografią. Prace powinny prezentować przykłady zmian, jakie zaszły w gospodarstwach rolnych i na obszarach wiejskich w Wielkopolsce dzięki wykorzystaniu środków pochodzących z UE, m.in. z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz 2014-2020.

Konkurs trwa do 31 lipca 2019 roku. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przedsięwzięcia i nadsyłania fotografii na adres e-mail: wielkopolski@arimr.gov.pl  p – każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas regionalnych obchodów 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które odbędą się 4 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Plakat promujący konkurs fotograficzny pn. Portret wielkopolskiej wsi
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego