LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym

Ogólnopolski Turniej Finałowy o Awans do II Ligi PZPS odbył się 10-12 maja br. w Hali Sportowej w Grodzisku Mazowieckim. W imprezie sportowej wzięły udział cztery najlepsze drużyny wyłonione w ogólnopolskich turniejach ćwierćfinałowych i półfinałowych, w tym zespół z gminy Rzgów.

Mecze w systemie „każdy z każdym” rozegrały takie drużyny, jak: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (woj. mazowieckie), PKPS Siatkarz Bierutów (woj. dolnośląskie), MKS Wisłok Strzyżów (woj. podkarpackie) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. wielkopolskie).

Zespół Orłów zajął czwarte, ostatnie miejsce w turnieju. Pomimo braku uzyskania awansu, siatkarze LZS ReklamowyGadżet Osiecza wiele osiągnęli w tym sezonie – drużyna po raz pierwszy w historii klubu zagrała w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym o II Ligę.
  • LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym
Następne Zdjęcie