WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Warsztaty Tańca Ludowego i Współczesnego rozpoczęte

Wczoraj w Ośrodku Wypoczynkowym "Delfin" w Półwiosku Starym rozpoczęły się Warsztaty Tańca Ludowego i Współczesnego. W zajęciach biorą udział trzy grupy tańca ludowego oraz pięć grup tańca współczesnego, w sumie 99 młodych adeptów sztuki tanecznej. Są wśród nich reprezentanci Babiaka, Sarbic, Rychwała, Ślesina i Kleczewa.

Organizatorzy - Klub Sportowy "Feniks" w Ślesinie, Starostwo Powiatowe w Koninie, Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie - zaplanowali dla uczestników oprócz zajęć tanecznych wiele atrakcji: rejsy statkiem, dyskoteki, ogniska, a także… krótką, ale intensywną naukę języka chińskiego.
Zajęcia taneczne prowadzone są przez młodych, ale już doświadczonych i utytułowanych instruktorów: Martę Jarosz, Jacka Szczepankiewicza, Sylwię Michalak i Joannę Łęcką.
W piątek 10 września o godz. 15.00 odbędzie się koncert, podczas którego uczestnicy warsztatów zaprezentują nowe układy taneczne, które poznają w trakcie kilkudniowych ćwiczeń.
Warsztaty potrwają do soboty 11 września.

Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego