ZSEU w Żychlinie zauważony przez władze samorządowe Wielkopolski

Na uroczystej Gali uświetniającej nadchodzący Dzień Edukacji Narodowej rozstrzygnięto w poniedziałek (25 września) konkursy "Wielkopolska Szkoła Roku" i "Wielkopolski Nauczyciel Roku". W za kreatywność, innowacyjność, kultywowanie historii i promowanie Wielkopolski wyróżnieony został Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie.

Indywidualnie wyróżniono nauczycielkę szkoły w Żychlinie panią Anettę Janc. Teatr Wielki w Poznaniu wypełnili wielkopolscy nauczyciele. Ceremonię uświetniło trio (fortepian, harfa, skrzypce) oraz soliści baletu Teatru Wielkiego, którzy zahipnotyzowali publiczność. Punktem kulminacyjnym części artystycznej wieczoru był koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz.
W tej fantastycznej dla pracowników i uczniów szkoły wyprawie do Poznania uczestniczyli p. dyrektor Anna Walkowiak, p. Anetta Janc, p. Andrzej Midor, a także stypendystki - Roksana Kubacka i Szantal Strzelińska.

Szczególne podziękowania wyróżnieni przekazali p. dyrektor ZSEU w Żychlinie Annie Matczak-Gaj, która zachęciła nauczycieli do zespołowej pracy dokumentującej dokonania szkoły.