WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Zapraszamy na Powiatowe Dni Rodziny

Rekreacja, animacje i zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe, liczne konkursy z nagrodami oraz występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych – to tylko niektóre z atrakcji XIX Powiatowych Dni Rodziny i Dni Seniora, które odbędą się 17 czerwca w Parku Miejskim w Golinie.

Zapoczątkowany przez konińskie Starostwo w 2000 r. festyn rodzinny zajmuje ważne miejsce w kalendarzu wydarzeń powiatowych. Od sześciu lat jego integracyjną częścią są obchody Powiatowego Dnia Seniora. Celem imprezy jest wspieranie i umacnianie więzi rodzinnych poprzez działania edukacyjne, prozdrowotne, rekreacyjne i sportowe. Przede wszystkim jednak, ma ona sprzyjać integracji i dobrej zabawie dzieci, ich rodziców i dziadków.

Głównym organizatorem tegorocznych Powiatowych Dni Rodziny jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Koninie - wyłonione przez starostwo w drodze otwartego konkursu ofert. W realizacji zadania organizację wspierać będą samorządy: powiatu i gminy Golina oraz Rada Seniorów Powiatu Konińskiego.

Międzypokoleniowe świętowanie rozpocznie się w niedzielę (17 czerwca) na rynku w Golinie, skąd o godz. 15.00 w asyście Orkiestry Dętej nastąpi przemarsz do miejscowego parku, w którego scenerii do godz.19.00 odbywać się będzie festyn rodzinny.
Serdecznie zapraszamy!
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego