Starosta Koniński ogłasza otwarty nabór Partnerów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie ogłasza otwarty nabór partnerów do wspólnego opracowania koncepcji oraz wspólnej realizacji projektu partnerskiego w ramach poddziałania 7.2.2 Usługi społeczne i zdrowotne - projekty konkursowe, Działania 7.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Osi priorytetowej 7 włączenie społeczne, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem Partnerstwa będzie wzrost liczby osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym korzystających z usług społecznych zgodnie z celami szczegółowymi zawartymi w OGŁOSZENIU.