Rowerowy październik – Koniński quest z LOT Marina

Rowerowy październik – Koniński quest z LOT MarinaJuż niedługo obchodzić będziemy Międzynarodowe Święto Roweru! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w ramach czwartej już edycji projektu „naLOT naGRÓD”! Chcemy sprawdzić nie tylko zdolności fotograficzne uczestników konkursu, ale przede wszystkim umiejętność korzystania z map, znajomość historii, kultury, a także zabytków miasta Konina i powiatu konińskiego.

Konkurs „ROWEROWY PAŹDZIERNIK – Koniński quest!” rusza już w najbliższy piątek (13 października  2017 r.) i będzie trwał do wyczerpania nagród. Jednakże ostatecznym terminem trwania konkursu jest 27 października 2017 r.

Żeby wziąć w nim udział należy pobrać kartę zgłoszeniową (quest) oraz mapkę rowerową w biurze Centrum Informacji Turystycznej w Koninie przy ul. Dworcowej 2. Następnie należy wykonać kolejno zadania określone na karcie zgłoszeniowej (należy wykonać zdjęcie, zdobyć pieczątkę, opisać otoczenie). Końcowym przystankiem będzie również biuro Centrum Informacji Turystycznej W Koninie przy ulicy Dworcowej 2, gdzie należy oddać poprawnie wypełniony quest.

W ramach konkursu przyznane zostanie pięć nagród, które zostaną przekazane zwycięzcom. Na zakończenie konkursu na tablicy fanpage LOT „Marina” w serwisie Facebook zostaną opublikowane zdjęcia wykonane przez uczestników oraz lista osób, które wykonały poprawnie quest.

Karta startowa