„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” w NUVARRO

Centrum Innowacji NUVARRO organizuje 18 maja 2017 r. Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Podczas ogólnopolskiej akcji promującej fundusze europejskie, w „Budynku Pełnym Energii” odbędą się pokazy Laboratorium pomiarowego odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz warsztaty dla młodzieży i dorosłych z zakresu energii słonecznej (fotowoltaika, kolektory słoneczne), łączące ze sobą teorię z praktyką w myśl zasady „nauka w praktyce kluczem do szybszego zapamiętywania”.

Centrum Innowacji to nie tylko „Budynek Pełen Energii”, to także „Zespół pełen energii”, który podczas wydarzenia zaprezentuje Ci szeroki wachlarz technologii i specjalnych urządzeń, które pozwalają firmie akumulować energię ze słońca i wiatru. Niewątpliwie warsztaty z wykorzystaniem profesjonalnych zestawów PV oraz kolektorów słonecznych będą świetną okazją do dokładnego poznania zasad działania poszczególnych elementów w/w OZE, samodzielnego zbudowania danego systemu oraz przeprowadzenia eksperymentów i analiz.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!  Konieczne jest zgłoszenie drogą mailową lub telefonicznie: justyna.tomczak@nuvarro.pl lub telefonicznie +48 63 233 00 15.

Zapraszamy w godz. 10.00–12.00 oraz 12.00–14.00.
Chopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego