WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Będzie pierwszy RUNMAGEDDON w powiecie konińskim!

„Runmageddon – morderczy trening”, czyli próba najbardziej znanego w Polsce biegu ekstremalnego w Polsce odbędzie się 21 maja 2017 r. od 11.00 w Lubstowie w gminie Sompolno.

Runmageddon zwiastuje początek ery biegów ekstremalnych oferując jego uczestnikom niezapomniane wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnicy wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą się z wodą oraz ogniem.

Gmina Sompolno przy współudziale Powiatu Konińskiego organizuje „Runmagedon – Morderczy Trening” w pobliżu terenów pokopalnianych, byłej odkrywki węgla brunatnego Lubstów. Impreza ma zasięg krajowy, ale jej prostsza formuła sprawia, że w treningu mogą wziąć udział także początkujący, czy szukający wrażeń miłośnicy biegania.

Organizatorzy – oprócz biegu otwartego – zaprosili do rywalizacji drużyny gmin powiatu konińskiego w Koninie.

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w Polsce. Współorganizatorami imprezy są Fundacja Runmageddon oraz firma Extreme Events.

Zapisy do Morderczego Treningu są już aktywne na stronie Organizatora.
Będzie pierwszy RUNMAGEDDON w powiecie konińskim!
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego