Najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne, a może obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim lub terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym? Jeśli tak, to zgłoś go do konkursu na Najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce, którego organizatorem Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

W konkursie mogą wziąć udział właściciele obiektów, stowarzyszenia, fundacje, które mają ciekawe inicjatywy prowadzone na terenach wiejskich Województwa Wielkopolskiego.
Proces aplikacji jest bardzo prosty, wystarczy zgłosić obiekt, dołączyć do niego materiał zdjęciowy danego obiektu i wskazać jedną z trzech kategorii :
  • Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym.
  • Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim.
  • Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi.

Dla laureatów konkursu i wyróżnionych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe o łącznej wartości 88 000 zł. Dodatkowo wszyscy finaliści i zwycięzcy są promowani na wiele różnych sposobów, np. w prasie lokalnej, telewizji regionalnej, portalach internetowych, mediach społecznościowych, wydawnictwach.

Formularze zgłoszeniowe, należy składać do dnia 15 maja 2017 r. Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji konkursu (regulamin, arkusz zgłoszenia obiektu, kryteria oceny, oświadczenie o wyrażenie zgody na udział w konkursie), znajdują się na stronie internetowej UMWW.

Źródło: www.umww.pl