Zamknięta droga na odcinku Krągola – Karsy – Krągola 1 – Lisiec Mały

Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej relacji Stare Miasto - Lisiec Wielki – Niklas w dniach 20-25 marca 2017 r. planowane jest zamknięcie drogi na odcinku łączącym miejscowości Krągola – Karsy – Krągola 1 – Lisiec Mały w godz. 7.30–22.00.

Objazd poprowadzony zostanie drogami: Stare Miasto (rondo) ul. Główna – ul. Rychwalska – Modła Kolonia – Modła Królewska – Modła Księża – Lisiec Wielki (ul. Kościelna).

Prosimy kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i zachowanie szczególnej ostrożności.