„Romantyczny kadr na region koniński”

Daj upust swojej kreatywności i stwórz mema, grafikę lub zrób zdjęcie, na którym widoczne będą emocje, uczucia, symbole miłości i weź udział w konkursie „Romantyczny kadr na region koniński”. Jego inicjatorem jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” w Koninie.

Luty puka do naszych drzwi. A to oznacza, że zbliża się dzień Świętego Walentego – czas miłości, uczuć, emocji, magicznych chwil. Z tej właśnie okazji Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”, w ramach projektu „naLOT naGRÓD”, ogłosiła na swoim fanpage’u konkurs „Romantyczny kadr na region koniński”.

Zrób zdjęcie – serce złożone z dłoni, pocałunek, para trzymająca się za ręce – w rozpoznawalnym punkcie regionu, na tle miejskiej panoramy, w pobliżu atrakcji turystycznej regionu, czy nawet w sąsiedztwie tabliczki z nazwą miejscowości i zamieść na tablicy fanpaga Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” do10 lutego 2017 r., wraz z opisem informującym o tym, gdzie zdjęcie zostało wykonane. Do 10 lutego 2017 r. (godz. 9.00) zbieraj głosy (kciuki w górę) na ulubione zdjęcie. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie w konkursie najwięcej polubień.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej LOT „Marina” oraz www.facebook.com/lotmarina.
„Romantyczny kadr na region koniński”