„Program aktywizacji edukacyjno-zawodowej dla osób powyżej 29 roku życia”

Nie pracujesz, a chcesz zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, to skorzystaj z „Programu aktywizacji edukacyjno-zawodowego dla osób powyżej 29 roku życia”.

Fundacja Ekspert-Kujawy realizuje projekt pn. „Program aktywizacji edukacyjno-zawodowego dla osób powyżej 29 roku życia” dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy projektu zdobędą kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, a także otrzymają stypendium szkoleniowe (stażowe) oraz wsparcie pośrednika pracy i doradcy zawodowego. Ponadto zostaną im zwrócone koszty dojazdów na zajęcia.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zgłoś się już dzisiaj tel. (63) 245 70 08 / a.nowak@ekspert-kujawy.pl.
„Program aktywizacji edukacyjno-zawodowej dla osób powyżej 29 roku życia”