WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

„Odblask to nie obciach”

„Odblask to nie obciach” – to tytuł kampanii społecznej, która przypominać ma o noszeniu widocznych z daleka elementów odblaskowych. Kampanię, którą zainaugurowano w Koninie 22 grudnia, wsparł także samorząd Powiatu Konińskiego.

Akcję zobaczą wszyscy mieszkańcy Konina i powiatu Konińskiego, ponieważ jej najbardziej widocznym elementem jest autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie, z dużym napisem ODBLASK TO NIE OBCIACH. Autobus oklejony reklamami wspierających akcję partnerów zaprezentowano w czwartek 22 grudnia podczas konferencji prasowej na parkingu koło sklepu Leroy Merlin w Koninie.

W kampanię promującą noszenie odblasków oprócz Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej policji, Straży Miejskiej, czy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie włączyły się także samorządy Miasta Konina, gminy Ślesin i Powiatu Konińskiego, a organizator wydarzenia – Sławomir Piotrowski z Bydgoszczy – przekazał wszystkim  partnerom „magiczne tuby”, które pomagać będą w edukacji pieszych uczestników ruchu drogowego.

http://www.y4u.pl/
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego