WYSZUKIWARKA

Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.
 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Nowy regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Zarząd Powiatu Konińskiego uchwałą nr 326/2016 z 20 października 2016 r. przyjął nowy regulamin przyznawania nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego. Nagroda ta przyznawana w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” oraz „Działalność społeczna”, tradycyjnie wręczona zostanie podczas Gali Powiatu Konińskiego.
 
Zgłoszenia do nagrody należy składać do Starostwa Powiatowego w Koninie w terminie do 30 listopada 2016 r. na wzorze wniosku dostępnym w zakładce „Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie, bądź nie spełnią wymagań formalnych zapisanych w Regulaminie nie będą rozpatrywane.
 
Zachęcamy do zgłaszania kandydatur, których dotychczasowa działalność miała znaczący wpływ na rozwój i promocję powiatu konińskiego.

Regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego
Druk wniosku o przyznanie nagrody
 
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego