Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej oraz zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

O wsparcie finansowe, w ramach projektu współfinansowanego  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego pod tytułem „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Konińskim (I)”, będą mogły starać się osoby które spełnią określone warunki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Powiatowym Urzędzie pracy w Koninie: