Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Konińskiego

Już po raz ósmy rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Ziemi Konińskiej o Puchar Starosty Konińskiego.

W rozegranym 28 stycznia turnieju wzięło udział 12 drużyn z warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy z subregionu konińskiego oraz podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie.
Puchar Starosty Konińskiego za zajęcie pierwszego miejsca z rąk Małgorzaty Waszak Wicestarosty Konińskiego otrzymał Środowiskowy Dom Samopomocy w Głębockiem.

Kolejne miejsca zajęły drużyny z WTZ w Paprotni i WTZ "Szczęśliwa Dwunastka" w Koninie.