Plenerowe konsultacje Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie świadczy swoje usługi poza siedzibą Starostwa Powiatowego w Koninie. Z bezpłatnych porad konsultantek PI FE skorzystali już mieszkańcy Goliny oraz Ślesina.

Wszyscy zainteresowani pozyskali informacje na temat możliwości dofinansowania potencjalnych przedsięwzięć ze środków unii europejskiej. Po konsultacji, beneficjenci mogli wzbogacić swoją wiedzę nt. dotacji, korzystając z przygotowanych przez wystawcę publikacji.

Na kolejne spotkania konsultacji społecznych zapraszamy:
2 czerwca – „VIII Ogólnopolski Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą”, Gmina Ląd,
3 czerwca –„Budzisławski Jarmark Twórczości Ludowej” - Budzisław Kościelny;
16 czerwca – „Rychwalia” - Gmina Rychwał;
17 czerwca – „Turisa szansą LGD” - Gmina Wierzbinek;
23 czerwca – „Wielkie Ruszenie Gmin Powiatu” – Sławsk, gm. Rzgów;
30 czerwca – Dni Ślesina.

Więcej informacji na temat środków unijnych oraz imprez plenerowych z udziałem PIFE pod numerem telefonu 63 240 32 76. Zapraszamy również do siedziby PIFE - Starostwo Powiatowe w Koninie, Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, pok. 456 (III piętro).