Powiat Koniński włączy się 18 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Obraz autorstwa Danuty Drzewieckiej oraz oryginalna bombka wykonana przez dzieci z Domu Kultury w Kowalewku to najcenniejsze z gadżetów przekazanych na koniński Finał WOŚP przez władze powiatu konińskiego.

Na licytację trafi piękny, wykonany w technice akwareli, obraz autorstwa Danuty Drzewieckiej oraz wielka oryginalna bombka świąteczna, wykonana przez dzieci z Domu Kultury im. Zofii Urbanowskiej w Kowalewku pod okiem opiekuna, pani Haliny Turajskiej. Przedmioty zostaną zlicytowane podczas głównej licytacji, która zaplanowano na godzinę 18.00 w Centrum Handlowym "Galeria nad Jeziorem" w Koninie. Ponadto Starosta Koniński Stanisław Bielik wraz z Wicestarostą Małgorzatą Waszak wejdą w skład drużyny Powiatu Konińskiego, która rywalizować będzie z samorządowcami z Miasta w budowie pomnika WOŚP z elementów przygotowanych przez organizatorów konińskiego finału.

Przedstawiciele powiatu zapewniają też, że osobiście wezmą udział w głównej licytacji w Galerii nad Jeziorem.
Liczymy na Państwa obecność w niedzielę, 10 stycznia i pomoc w skutecznym leczeniu małych pacjentów!

WOŚP_2010