5 lat Grupy Ratowniczej PCK Konin

28 marca br. odbyły się uroczystości obchodów 5 lecia działalności Grupy Ratowniczej Polskiego Czerwonego Krzyża w Koninie. W konińskim Klubie „Energetyk” przy urodzinowym torcie spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, firm i osób prywatnych, wspierających działalność konińskich ratowników.

Podczas uroczystości można było m.in. podziwiać wystawę filatelistyczną – „Międzynarodowy Czerwony Krzyż na znaczkach pocztowych” a także obejrzeć pokazy ratownictwa drogowego w wykonaniu ratowników z PCK Konin i strażaków z OSP Konin.

Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina i Starosty Konińskiego.

• 5 lat Grupy Ratowniczej PCK Konin
Następne Zdjęcie