WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42



 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W ubiegły piątek, w ślesińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu.

Poniżej przedstawiamy wyniki następujących konkurencji:

I . Bieg na 60 m
Chłopcy
1. Mateusz Buśkiewicz – Ślesin
2. Błażej Adamczyk - Sadlno
3. Karol Chudziak – Mąkolno
Dziewczęta
1. Oktawia Wojasińska – Sompolno
2. Ewa Kubasik – Sławsk
3. Oliwia Dębińska - Licheń

II. Bieg na 300 m
Chłopcy
1. Dawid Śnieg – Grabienice
2. Adrian Skreczko - Kazimierz Biskupi
3. Mariusz Hatłas – Krzymów
Dziewczęta
1. Judyta Jóźwik – Siąszyce
2. Klaudia Naumowicz – Sompolno
3. Paulina Skórzewska – Ślesin

III. Bieg na 1000 m
Chłopcy
1. Amadeusz Matczak – Biała Panieńska
2. Sylwek Rosada – Borowo
3. Robert Subtelny – Kazimierz Biskupi

Bieg na 600 m
Dziewczęta
1. Aleksandra Musielewska – Sadlno
2. Ewa Stachurska – Siąszyce
3. Alicja Walczyńska – Kazimierz Biskupi

IV. Skok w dal
Chłopcy
1. Patryk Starosta – Kramsk
2. Grzegorz Piński – Morzyczan
3. Maciej Ksionszczak – Ostrowąż
Dziewczęta
1. Ilona Pawłowska – Grabienice
2. Kinga Przybysz – Sompolno
3. Karolina Bogucka – Ostrowąż

V. Skok wzwyż
Chłopcy
1. Wojciech Jarmuż – Ślesin
2. Kamil Oźmiński – Zakrzewek
3. Kacper Skibiński – Kleczew
Dziewczęta
1. Edyta Karolewska – Ślesin
2. Barbara Kwiatkowska – Sadlno
3. Daria Szybiak – Rzgów

VI. Rzut piłeczka palantową
Chłopcy
1. Marcin Wrzaskowski – Rzgów
2. Patryk Kubaszewski – Kozarzew
3. Krzysztof Poliński - Kuchary Kościelne
Dziewczęta
1. Magdalena Matysiak – Dobrosołowo
2. Monika Adamiak – Sadlno
3. Aleksandra Łęt – Kleczew


VII. Rzut piłka lekarską
Chłopcy
1. Szymon Dłubalski – Mąkolno
2. Patryk Lewandowski – Jóźwin
3. Cieślarski Patryk – Ślesin
Dziewczęta
1. Magdalena Loch – Ślesin
2. Dżesika Nejman – Ostrowąż
3. Agnieszka Juszczak – Osiecza

VII. Sztafeta 4x 100 m
Chłopcy
1. Kuchary Kościelne
2. Kazimierz Biskupi
3. Ślesin
Dziewczęta
1. Sadlno
2. Ślesin
3. Sompolno

Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego