WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Lista newsów - news

Narada powiatowych koordynatorów sportu w gminach

O Kalendarzu Imprez Sportowych na Rok Szkolny 2008/2009 rozmawiano w ubiegły piątek podczas narady powiatowych koordynatorów sportu w gminach, która odbyła się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie. Spotkaniu przewodniczyła Małgorzata Waszak Wicestarosta Koniński.
 
Podczas narady omówiono m.in. terminy i miejsca rozgrywania Mistrzostw Powiatu, tak aby nie kolidowały one z Kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego "Wielkopolska", Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS i imprez powiatowych.
 
Ponadto Wicestarosta zaproponowała organizację Mistrzostw Powiatu dla nauczycieli. Pozytywnie zaakceptowano sam pomysł oraz miejsca i terminy rozgrywek nauczycieli w takich dyscyplinach jak: halowa piłka nożna (13 marzec 2009 r. Ślesin), piłka siatkowa (6 luty 2009 r.) oraz piłka nożna (19 maj 2009 r. Golina).
 
Dyskutowano również o zgłoszeniu powiatu konińskiego do udziału w Konkursie Gminess - konkursie ogólnopolskim odbywającym się pod honorowym patronatem Wicemarszałka Senatu Rzeczypospolitej prof. dr hab. Marka Ziółkowskiego.
 
Na zakończenie Tomasz Piaseczny Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu konińskiego Starostwa omówił ceremoniał rozpoczynania zawodów rangi mistrzostw powiatu i przepisy BHP obowiązujące na zawodach i w trakcie dojazdu.

Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego