SP Kawnice najlepsze w unihokeju

2 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Kawnicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych.

W tegorocznym turnieju o tytuł Mistrza Powiatu walczyło 6 drużyn: SP Kawnice, SP Rychwał, SP Koziegłowy, SP Brzeźno, SP Lipice, SP Mąkolno.

Zacięta rywalizacja wyłoniła spośród uczestników zwycięskie drużyny. Pierwsze miejsce na podium zajęła drużyna z Kawnic, drugie - uczniowie SP Koziegłowy, a trzecie przypadło zespołowi z Mąkolna.

W imieniu Starosty Konińskiego, puchary zwycięskim drużynom wręczyli Dyrektor SP Kawnice Zofia Laskowska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Jerzy Drygiel. Zwycięska drużyna reprezentować będzie powiat koniński podczas Mistrzostw Rejonowych w Słupcy.