Jesteś tutaj: Gospodarka - Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej

Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej

Dzięki nowelizacji ustawy o swobodzie działalności gospodarczej (SDG), od lipca 2011 r. przedsiębiorcy mogą zarejestrować swoją firmę przez Internet, korzystając z formularza Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Strona umożliwia również: wyszukanie firmy, aktualizację danych, zawieszenie lub wznowienie, a także zakończenie działalności gospodarczej.