Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Gospodarka - Laureaci Nagrody Gospodarczej

Laureaci Nagrody Gospodarczej Powiatu Konińskiego


2011 ROK
"Za osiągnięcia ekonomiczne"

1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "Galwa-Met" Romuald Frankowski z Brzeźna, gm. Krzymów.

"Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego"
1. Robert Kopiecki - Zakład Betoniarski, Łowisko Specjalne "u Roberta" z Kleczewa.
 
2010 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. „Fabet” Spółka z o. o.. z siedzibą w Ślesinie.
2. „Metal-Bud” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Michał Mirecki z Kleczewa.
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”

1. Zakład Rzemieślniczy, Ślusarstwo, Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne CO, Usługi Budowlane - Józef Rzepczak w Rychwale
2009 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. Zakład Usług Budowlanych "MALINA" w Helenowie Drugim
2. TARTAK GRODZIEC Sp. z o.o. w Grodźcu
3. Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wiesław Bednarek w Rychwale
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”
1. Bank Spółdzielczy w Słupcy Oddział w Kleczewie
2008 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie
2. Krzysztof Wróbel w Kramsku-Łęgach
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”
1. PPHU Branży Elektrycznej i Grzewczej ELBUD-B w Rychwale
2007 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. Zakład Studniarski Janusz Gruberski w Borkach
2. TRANS - DRUK Szelińscy i Rosińscy spółka jawna w Kraśnicy Kolonia
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”
1. Mechanika Pojazdowa Waleriańczyk Tadeusz w Rzgowie
2006 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. PPHU "AGROMAX" Perkowski Andrzej w Skulsku
2. Zakład Remontowo - Budowlany "INSTAL - KRAN" Jarosław Zbierski w Krągli
3. Stacja Paliw - HURT - DETAL Stanisławski Wiesław w Rychwale
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”
1. Zakład Betoniarski Kaluba i Ruszkowski s.j. w Kleczewie
2005 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. ABC PAK Producent Opakowań w Sompolnie
2. Zakład Cukierniczy ROMA w Kleczewie
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”
1. ELSTAR - BIO GÓRNY spółka z o.o. w Starym Mieście
2004 ROK
„Za osiągnięcia ekonomiczne”
1. KUPSIK spółka z o.o. - zakład pracy chronionej w Brzeźnie
2. Handel Eksport - Import Zbigniew Michalski w Wilczogórze
3. KON-PLAST Henryk Kamiński w Żychlinie, obecnie w Modle Królewskiej
4. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie
 
„Za działalność na rzecz samorządów terytorialnych Powiatu Konińskiego”

1. HURT - DETAL Karol Białecki z Budzisławia Kościelnego

Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego