Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Gospodarka - Baza firm (dane z GUS na podstawie REGON)

Wizytówka firmy

Wydawnictwo Witanet
 Dane kontaktowe
Ulica: Brzoskwiniowa 11/1
Kod i miasto: 62-571 Stare Miasto
Telefon -
Komórka: 601 356 675
WWW: www.witanet.net
email: wydawnictwo@witanet.net
 Opis obiektu
Jak wydać książkę? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
 
Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Nie ma dla nas złych tematów. Każdy ma prawo pisać o czym chce i może mieć pewność, że przedstawiony przez niego tekst zostanie przeczytany i rzetelnie oceniony. Każda wydana w trakcie naszej działalności książka i e-book sprawia, że nieustannie się rozwijamy i zdobywamy cenne doświadczenie na rynku wydawniczym. Próbujemy stać się najlepsi i do tego dążymy. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.
 
Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.
 
Swoje teksty powierzyło nam już wielu autorów, z których jesteśmy dumni, a i oni wyrażają się o naszym wydawnictwie w ciepłych słowach. Być może niezobowiązująca rozmowa będzie początkiem całkiem nowego rozdziału, który tym razem napisze życie.
 Mapa
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego