Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Gospodarka - Baza firm (dane z GUS na podstawie REGON)

Wizytówka firmy

EUROPOLES Oddział Konin
 Dane kontaktowe
Ulica: ul. Kasztelańska 39, KRĄGOLA
Kod i miasto: 62-571 Stare Miasto
Telefon 63 - 224 13 50
WWW: www.europoles.pl
email: info@europoles.pl
 Opis obiektu

Firma EUROPOLES jest czołowym europejskim producentem słupów, masztów i wież, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki (m.in.: w telekomunikacji, energetyce i transporcie).
Jest także jedyną firmą na rynku oferującą produkty z różnych materiałów - z betonu, stali czy włókna szklanego. Wytwarza zaawansowane systemy oświetlenia projektorowego, gigantyczne maszty reklamowe, jak również smukłe podpory architektoniczne.
Swoim klientom oferuje wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 100-letniej tradycji.
Dzięki najlepszym inżynierom i doskonale wykwalifikowanej załodze stale podnosi jakość wytwarzanych przez nas wyrobów, starając się spełnić oczekiwania kontrahentów.

EUROPOLES to nie tylko doskonałe produkty, ale także możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Firma wykonuje każde zlecone zadanie.

Marka EUROPOLES  to symbol najwyższego poziomu w dziedzinie budowy masztów i wież.

Zakłady produkcyjne w Niemczech - posiadające certyfikat DIN EN ISO 9001:2000 - oraz biura projektów w całej Europie projektują i wykonują doskonałe konstrukcje nośne.

 Mapa
Opis: Zakład Produkcyjny Krągola ul. Kasztelańska 39, 62-571 Krągola
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego