WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Turystyka - Ciekawe miejsca - Wakepark Ślesin

Wakepark Ślesin

Osoby, rządne adrenaliny oraz wrażeń i emocji, chcące pokonać 200 metrowy dystans z prędkością ponad 60 km/h pomiędzy dwoma specjalnie skonstruowanymi słupami umożliwiającymi płynne ślizganie się na desce po tafli wody, zapraszamy do ślesińskiego Wekaparku.

Wakeboarding można uprawiać na dwa sposoby – z pomocą motorówki, bądź specjalnego wyciągu. Wyciągi wakeboardingowe powstały z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę ze sportami wodnymi, ale równie chętnie korzystają z nich utytułowani zawodnicy.
 
Sesitec – System 2.0
Niemiecka firma Sesitec to niekwestionowany lider konstrukcji, technologii wyciągów wakeboardingowych. Zapewnia pełen komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Prędkość regulowana jest płynnie i błyskawicznie. Manewr zawrotu nie wymaga zmiany pozycji drążka i w żaden sposób nie obniża wrażeń. System 2.0 może być wykorzystywany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Z jego pomocą można doskonalić technikę, dzięki profesjonalnej przeszkodzie – kicker firmy Shape.
 
Wakeboarding, to także alternatywna dyscyplina dla windsurfingowców, kajterów oraz snowboarderdzistów i narciarzy do wykorzystania w bezwietrzne letnie dni.

DELFIN Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Półwiosek Stary 30 B
62-561 Ślesin
tel. / fax +48 (63) 270 40 17
www.delfinimprezy.pl
recepcja@delfinimprezy.pl
 
Poprzednie Zdjęcie
  • Wakepark Ślesin
  • Wakepark Ślesin
  • Wakepark Ślesin
  • Wakepark Ślesin
  • Wakepark Ślesin
Następne Zdjęcie
Centrum Informacji TurystycznejChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego150. rocznica Powstania Styczniowego