Jesteś tutaj: Strona główna - Zarezerwuj wizytę w Wydziale Komunikacji
Jak działa nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji?

Interesanci mają możliwość zarezerwowania kolejki na dwa sposoby: przychodząc do urzędu i pobierając numerek w biletomacie lub przez internet - umawiając się kilkoma kliknięciami na konkretną datę i godzinę.
Link do aplikacji rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji znajduje się poniżej.

Sposób pierwszy:
Po przyjściu do Wydziału Komunikacji należy pobrać bilet do wybranej przez siebie kolejki (sprawy) z biletomatu umieszczonego na holu przy wejściu głównym. Ekran dotykowy jest intuicyjny i zawiera szczegółowe informacje jakie sprawy będą załatwione w danej kolejce. Po otrzymaniu biletu wystarczy poczekać na głosowe wezwanie do odpowiedniego stanowiska obsługi. Aktualną liczbę osób oczekujących można obserwować na głównym ekranie na korytarzu.

UWAGA: obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa.

Sposób drugi:
Wizytę można zarezerwować do wybranej przez siebie kolejki poprzez aplikację na stronie www.powiat.konin.pl lub www.bip.powiat.konin.pl.
Po rezerwacji drukujemy e-maila lub zapisujemy kod, który później należy wpisać w biletomacie.

Następnie po przybyciu do urzędu, kilka minut przed umówioną godziną, należy potwierdzić wizytę w biletomacie umieszczonym przy głównym wejściu do budynku wprowadzając kod cyfrowy rezerwacji internetowej. Drukuje się bilet do wybranej kolejki i oczekuje na swoją kolejność. Należy pamiętać, że umówiona wizyta na konkretną godzinę jest przybliżoną godziną obsługi.
Spóźnienie lub nie potwierdzenie umówionej wizyty oznacza rezygnację z wizyty.

W celu rezerwacji wizyty w Wydziale należy kliknąć na poniższy link

O czym trzeba pamiętać?
  • Nie można się zarejestrować na bieżący dzień.
  • Rezerwując kolejkę mamy do wyboru tylko godziny jeszcze przez nikogo niezarezerwowane.
  • Zamówiony, ale niewydrukowany do zadeklarowanego czasu bilet zostaje automatycznie anulowany.
  • W razie konieczności załatwienia kilku spraw z różnych grup (np. prawo jazdy i wydanie dowodu rejestracyjnego) należy zarezerwować osobne wizyty do odpowiedniej grupy spraw. Należy zwrócić uwagę, aby obie wizyty nie były rezerwowane na tą samą godzinę.