Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Unia Europejska - Kulturalne i lokalne w powiecie konińskim - Rekrutacja do projektu

Rekrutacja do projektu

Informacja o rekrutacji i zasadach udziału w Projekcie udzielana jest w siedzibie Biura Projektu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, e-mailowo: promocja@powiat.konin.pl oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 63 240 32 77 i 63 240 32 78. Informacje można uzyskać także w siedzibach Partnerów.
 
Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest wypełnienie i dostarczenie do jednego z Partnerów formularza zgłoszeniowego osobiście, drogą elektroniczną na adres mailowy lub pocztą tradycyjną. O kolejności na liście rekrutacyjnej decyduje skuteczne doręczenie formularza.
 
Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniami dostępne są w biurze Projektu i siedzibach Partnerów, na stronach internetowych Powiatu (www.powiat.konin.pl) i Partnerów (www.sswp.com.pl; www.wielkopolskawschodnia.pl; www.ludzieijeziora.pl) oraz udostępniane drogą mailową na wniosek potencjalnego uczestnika (osoby wyrażającej chęć wzięcia udziału w Projekcie).
 
Harmonogram spotkań:
  • 23-24 sierpnia 2016 r. – w Kleczewie,
  • 25-26 sierpnia 2016 r. – w Starym Mieście,
  • 29-30 sierpnia 2016 r. – w Kramsku.

Regulamin rekrutacji uczestników
Formularz zgłoszenia
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego